slepenpolitika.1s.lv

 Latviski По русский In English

Saeimas atlaišanas bezjēdzība.


Laiku pa laikam Latvijas valsts pārvalde, saeima, nonāk  konfrontācijā ar sabiedrības interesēm .  Cilvēki reaģē dažādi ,un tikai retu retais nav nekad izteicis šo skaļo, reizē tukšo un bezjēdzīgo saukli : " Atlaist saeimu ! "

 Ko gan tas faktiski maina tautas labā, ja tomēr šis process" saeimas atlaišana" notiek . Praktiski diemžēl neko . Jā , īstermiņā tauta ir it kā aizvākusi nevēlamās sejas no saeimas tribīnēm, bet būtībā tas ir arī viss..   Šis pasākums ir vairāk tautas negatīvo emociju izlāde, nekā mērķtiecīgi panākts rezultāts, kas sekmētu tālāko lietu sakārtošanu valstī , tā sacīt ,pa plauktiem.. 
...
Komentāri (0)  |  2017-02-17 15:18  |  Skatīts: 8449x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Dubultnodokļa parazītisms Latvijā .


  Jau labu laiku tiek aktualizēts jautājums par dubultnodokļa problēmām Latvijā un īpaši saistībā ar pensijām . Cilvēki visu mūžu strādādami un krādami pensijai saskarās ar ļoti dīvainu un reizē netaisnīgu valsts politiku, proti- IIN tiek atvilkts ne tikai algām, bet arī no pensijas.. Hmm ,kā gan  tā, ka ienākuma nodokli piemēro pensijai , kas ir nevis ienākums, bet gan uzkrājums ?!- jāteic , tas ir pilnīgs valdības un saeimas analfabētisms terminu izpratnē ,skaidrošanā un neaprakstāma bezkaunība pret savas valsts iedzīvotājiem, iedarbinot likumu ,kas ļauj pensionārus brutāli aplaupīt.. un , ai ,kā tas motivē jaunāko paaudzi maksāt nodokļus šim 4maija režīmam(ironija) ..
...
Komentāri (2)  |  2017-01-19 10:04  |  Skatīts: 4276x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.


Politiskās aizkulises Latvijā .Ievads.


 
   Nav noslēpums ,ka mūsdienu politika Latvijā un varas komunikācija ar sabiedrību ir ,maigi sakot ,vāja un faktiski pilnīgi degradējusies. Atbildīgas par to ir abas puses- vara par to ,ka apzināti vai tālredzības un analītiskās spriestspējas trūkuma dēļ dzen valsti postā un bezcerībā; tauta atbildīga par to ,ka ir bijusi pārāk pasīva tautas varas pielietošanā pār varu .
   Ir jāsaprot ,ka bez reāla likumīga spiediena un kontroles pār varu no tautas puses nav iespējams panākt līdzsvaru varas pārstāvju un sabiedrības komunikācijā un labklājībā..
...
Komentāri (4)  |  2017-01-10 03:49  |  Skatīts: 6528x         Ieteikt draugiem       TweetMe        Dalīties

Lasīt tālāk.Lapa | [1] 2 |