slepenpolitika.1s.lv

 Latviski По русский In English

Politiskās aizkulises Latvijā .Ievads.


Komentārs:

Hmm* - 2017-01-10 22:57
Man liekas, Latvijā vara un teikšana nekad nav piederējusi tautai. Mums ir kas līdzīgs veidojumam "valsts valstī" jeb saeima, valdība, Vid un "citi zvēri ".. Normāla komunikācija šajā bardakā nav iespējama.


 
   Nav noslēpums ,ka mūsdienu politika Latvijā un varas komunikācija ar sabiedrību ir ,maigi sakot ,vāja un faktiski pilnīgi degradējusies. Atbildīgas par to ir abas puses- vara par to ,ka apzināti vai tālredzības un analītiskās spriestspējas trūkuma dēļ dzen valsti postā un bezcerībā; tauta atbildīga par to ,ka ir bijusi pārāk pasīva tautas varas pielietošanā pār varu .
   Ir jāsaprot ,ka bez reāla likumīga spiediena un kontroles pār varu no tautas puses nav iespējams panākt līdzsvaru varas pārstāvju un sabiedrības komunikācijā un labklājībā..

  Latvijas varnešus var raksturot kā izlaistu bērnu , kurš pieaudzis nerēķinās vairs ne ar vienu ,kā vien ar sevi un savā egoismā arī veido politiku ,kas ir iznīcinoša Latvijai un mūsu ģimenēm ..  Šī politika ,ko piekopj Latvijas vara ir totāli un katastrofāli parazītiska; varas un ierēdņu pārliekā mašinērija ir Latvijas viens no lāstiem jeb nelaimju cēloņu /seku radītaja .. 

 Pie esošās sistēmas, kā reāli praksē strādā mūsu politiķi un ,redzot gadu gadiem , kādi ir viņu "principi" budžeta veidošanā un dalīšanā, varu bez parspīlējuma apliecināt ,ka ,pat ja Latvijai tiktu "uzdāvināts" USA 1.gada.budžets, tik un tā valsts parazitārā sistēma visu aprītu, izshēmotu un izlaupītu ..

 Pati varas sistēma jeb mašinērija ir spēcīgakā inde, bīstamākais ienaidnieks, reālais okupantkangars un parazīts, kas izsūc Latvijas tagadnes, nākotnes dzīvības spēkus .. 
 
 Konstatēt un komentēt ārprātu mūsu valstī nav grūti; sarežgījumi un grūtības sākas tad ,kad ar problēmu izklāstu darbs nebeidzas, bet tiek izvirzīti rūpīgi pārdomāti risnājuma piedāvājumi- tad sāk pietrūkt politiskās gribas; tad sāk meklēt vainu tajos , kas grib sekmēt politiskos procesus maksimāli tautas interesēs ..
  Un vien retu retais sabiedrības iniciatīvas ierosinājums rod likuma spēku ..

Ko tas liecina par tā saukto " tautas kalpu" labo gribu kalpot tautai un Latvijai, spriediet paši..
Komentāri (4)  |  2017-01-10 03:49  |  Skatīts: 6530x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Jānis Pētersons - 2017-01-10 11:18
Latvietis ir naivs,cer uz politiķu solījumiem.Sākumā vēleja par mazāko ļaunumu( viņi jau sazagušies, vairāk nezags).Tagad šis mazais ļaunums pieaudzis par monstru.Un cik ir tādu, kas saka mani tas neskar.Latvietis nav vienots un tikai kādi ārēji speki var mainīt šo nolādēto sitēmu.

slepenpolitika - 2017-01-10 15:58
Jāni, tā mums to cenšās ieskaidrot valdošā vara, ka mēs esam naivi , stulbi, atpalikuši neveiksminieki un tādi , kas neko nespēs mainīt šajā valstī uz labu ,un diemžēl sabiedrības vairums ir noticējis šiem meliem .. Par vēlēšanām un to godīgumu Latvijā, tas ir atsevišķs stāsts.. ne velti cilvēki brīnās, kā tad tā- pirms vēlēšanām norok politiskos līķus, bet kad paziņo vēlēšanu rezultātus, politiskie līķi ir "augšamcēlušies".. Kā izskaidrot šo unikumu ?!?- Vai vēlēšanu priekšnieks Cimdara k-gs un viņa darbinieki ir tiesām neitrāli velēšanu rezultātu ietekmēšanā ?!- man tomēr ir šaubas.. Zinu vien to ,ka viss reiz nāks gaismā un arī tas, ko korumpantonkuļi un tantes aizslepeno.

Hmm* - 2017-01-10 22:57
Man liekas, Latvijā vara un teikšana nekad nav piederējusi tautai. Mums ir kas līdzīgs veidojumam "valsts valstī" jeb saeima, valdība, Vid un "citi zvēri ".. Normāla komunikācija šajā bardakā nav iespējama.

Juris>Jānis* - 2017-06-26 16:40
Latvietis ir tāds pats kā citas tautas. Ja ko rakstāt-tad rakstāt ar sajēgu, ne emociju uzplūdā!


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ