slepenpolitika.1s.lv

 Latviski По русский In English

Dubultnodokļa parazītisms Latvijā .


  Jau labu laiku tiek aktualizēts jautājums par dubultnodokļa problēmām Latvijā un īpaši saistībā ar pensijām . Cilvēki visu mūžu strādādami un krādami pensijai saskarās ar ļoti dīvainu un reizē netaisnīgu valsts politiku, proti- IIN tiek atvilkts ne tikai algām, bet arī no pensijas.. Hmm ,kā gan  tā, ka ienākuma nodokli piemēro pensijai , kas ir nevis ienākums, bet gan uzkrājums ?!- jāteic , tas ir pilnīgs valdības un saeimas analfabētisms terminu izpratnē ,skaidrošanā un neaprakstāma bezkaunība pret savas valsts iedzīvotājiem, iedarbinot likumu ,kas ļauj pensionārus brutāli aplaupīt.. un , ai ,kā tas motivē jaunāko paaudzi maksāt nodokļus šim 4maija režīmam(ironija) ..

  Turklāt par to, kas šo procesu ir iekustinājis Latvijā, derētu papētīt un saukt vārdā, taču skaidrāks par skaidru, ka šī dubultnodokļa piemērošana ir jāpārtrauc pilnīgi un galīgi, atbildību par sekām uzņemoties Latvijas varas pārstāvjiem .

  Savukārt no varas pozīcijas skatoties , nodokļu piemērošana pensijai ir PATS VIEGLĀKAIS CEĻŠ , KĀ DAUDZ NEDOMĀJOT VAR  IEKASĒT, faktiski IZKRĀPT PAPILDUS NAUDU NO PENSIONĀRIEM .. Un vairs nepārsteidz tas ,ka vara savas smadzenes darbina nevis lai celtu iedzīvotāju labklājību un celtu valsts ekonomiku , bet gan pašlabumam un parazitē uz jau esošās sistēmas bāzes..  Un viņu doma jau ir skaidri salasāma, ka , "kapēc lai ko īpaši mainītu ,ja jau tāpat labi dzīvojam") -to viņi pasaka par sevi..   Ja viņu komforta zona , neaizskaramība, visādi bonusi un citas ekstras tiktu būtiski samazinātas(  :D par ko lemt var vienīgi viņi paši..  :D ) , tad varbūt kas mainītos, taču bez tautas varas kontroles pār viņiem nekas uz labu nemainīsies ..

 Faktiski mūsu dzīvošana ir apkrauta ar tik daudz "skābekļa piegriešanas" nodokļiem, ka izdzīvot šajā valstī , nodrošināt savu ģimeni un pasargāt savu veselību var vienīgi tie , kam nav parādi un ,kuru ienākumi mēnesī sniedzas no 1200euro un uz augšu..   Parējie, kas saņem krietni mazāk un kuri patiešām ir dikti daudz Latvijā, dzīvo reālā izdzīvošanas un parādu rezīmā..- TĀ PAT NAV NABADZĪBA, TĀ IR VALSTS GADU GADIEM PRAKTIZĒTĀS PARAZĪTISKĀS POLITIKAS SEKAS, KUR MĀKSLĪGI TIEK VEIDOTA "PLAISA" STARP BAGĀTAJIEM UN NABAGIEM..

  Šī situācija Latvijā man atsauc atmiņā kādu atziņu , ko guvu vēl labus gadus pirms 2009.g. krīzes kādā seminārā ,un to pieminēja viens no lektoriem, ka globalizācija vissmagāk skars tieši mazās un vāji attīstītās ekonomikas un sociālo sistēmu valstis.. tur bagāto bagātība attiecībā pret trūcīgo trūkumu būs īpaši redzama..Bagātie kļūs arvien straujāk bagāti , bet nabagie grims nabadzība..  un IEVĒROJIET, VIDUSŠĶIRA PRAKTISKI TIKS NOBRUCINĀTA MĒRĶTIECĪGI UN TĪŠI, LAI TIE KAM IR VARA, IEGŪTU MONOPOLVARU GAN PRIVĀTAJĀ SEKTORĀ GAN VALSTISKAJĀ/POLITISKAJĀ . 

 

 P.S. Šādā situācijā nabagiem atliek vai nu samierināties, vai braukt projām no Latvijas, vai arī rīkot bez kompromisu varas korumpantokupantu sistēmas iznīcinašanu jeb revolūciju un pa īstam.. Noteikti ir arī citi varianti , kā tauta var atgūt savu varu savā zemē un par to ir vērts domāt , runāt, taču , kur ir tie cilvēki , kuri dzīvodami Latvijā un baudīdami varas teroru un aplaupīšanas spēj pacelt galvu , nav zaudējuši dūšu un ir gatavi cīnīties likuma ietvaros, pat balansējot uz likuma robežas, lai panāktu cilvēcīgi pieņemama taisnīguma laikus Latvijā ?! 
Komentāri (2)  |  2017-01-19 10:04  |  Skatīts: 4277x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
es* - 2017-01-19 12:16
Kas neciena savus vecākus, neciena savu pagātni ,tagadni un nākotni.. Tā dara saeima pret mūsu vecajiem cilvēkiem . :( :(( un grūti pateikt , ar ko būtu jāsāk,lai
vispār mainītos varas cilvēku attieksme pret pārējo tautu. Laikam mums pašiem jāmainās . Ir cilvēki , kuriem cienīt citus ir pats par sevi saprotams; ir cilvēki ,kuriem cienīt otru nav dabas dots; viņi k-ko sāk uztvert , saprast, ieklausīties un cienīt tikai izdarot spiedienu uz viņiem , tā sacīt , no spēka pozicijām .. Man liekas, ka mūsu valsts aparātam kopumā ir raksturīga šī iezīme .

p.s.* - 2017-01-19 13:42
Vai beigu beigās nav izdevīgāk neko nemaksāt valstij.. Piemēŗam , ja mana alga ir 800euro, bet es ik mēnesi nolieku malā 100euro, gadā tie būtu 1200euro un ,ja tā norukātu 45gadus un krātu , mans privātais kapitals būtu 54000 euro... Ar to pietiktu ilgiem pensiju gadiem .. Varianti jau ir dažadi .. Varētu k- vai nopirkt pāris īpašumus un izīrētu un pelnītu vairāk nekā valsts maksā pensiju.. :) Turklāt pensionāram aizejot no šīs saules , neizmaksāto pensijas uzkrājuma daļu valsts neizmaksā viņa tuviniekiem, bet , ja pats būsi krājis, tuvinieki iegūs visu.. Vai tā nav godīgāk ??


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ