slepenpolitika.1s.lv

 Latviski По русский In English

Saeimas atlaišanas bezjēdzība.


Laiku pa laikam Latvijas valsts pārvalde, saeima, nonāk  konfrontācijā ar sabiedrības interesēm .  Cilvēki reaģē dažādi ,un tikai retu retais nav nekad izteicis šo skaļo, reizē tukšo un bezjēdzīgo saukli : " Atlaist saeimu ! "

 Ko gan tas faktiski maina tautas labā, ja tomēr šis process" saeimas atlaišana" notiek . Praktiski diemžēl neko . Jā , īstermiņā tauta ir it kā aizvākusi nevēlamās sejas no saeimas tribīnēm, bet būtībā tas ir arī viss..   Šis pasākums ir vairāk tautas negatīvo emociju izlāde, nekā mērķtiecīgi panākts rezultāts, kas sekmētu tālāko lietu sakārtošanu valstī , tā sacīt ,pa plauktiem.. 
 Problēma ir tajā ,ka saeimu atlaižot , viņiem ir arvien likumīgas tiesības strādāt jebkur Latvijas valsts pārvaldē un samērā ātri viņi var atkal nokļūt saeimā.. Lūk, netieši norādīju uz saeimas atlaišanas neproduktivitāti un bezjēdzību ..  Latvijā līdz šim nav iedarbināts likums(!!!) ,kas aizliegtu "atlaistai saeimai" ieņemt vietu šajā vai citā valsts un pašvaldību pārvaldes amatā piemēŗam uz 5.gadiem vai pat 10.gadiem.. Šādam likumam IR JĀBŪT !!!    


 Jā, esmu par šo likumu daudz domājis un varu droši apgalvot , ka to iedarbinot, tas radikāli un krietni samazinās politisko partiju ietekmi pār sabiedrību, medijiem un politiski ekonomiskiem procesiem valstī un valstī kopumā..  

 Protams, šis likums neatrisinās ne tuvu milzīgo problēmu kvantumu valstī, tomēr tā būs jauna iespēja tautai reformēt un sakārtot attiecības starp valsti un pārējo sabiedrību, izveidojot vēlamu līdzsvaru tautas varas un varnešu attiecībās. . Līdz šim mums ir apgalvots, iegalvots un visādiem veidiem skalotas smadzenes, ka. lūk, viņi bijušie, esošie un vienmēr " mūžīgi tie paši saeimieši"  ir neaizvietojami līderi, "tautas kalpi" , kuru kalpošanas laikā nez kāpēc Latvija ir visās sfērās novājināta, izlaupīta un sagrauta, vienalga , kura partija nāk pie varas..


 Cienījamie tautieši ,kad Jūs atkal un atkal iesiet tikties ar veco vai jauno partiju līderiem,viņu runas vīriem un sievām, viņu partiju konferencēs, sapulcēs, tad atgādiniet par šo likumu, par šo līdz šim neaktualizēto likumu, kura neesamības dēļ tautai ir nozagta likumīgā vara savā zemē.. Nesīsim šo ideju tautā, kamēr saeima tiktu tautas piespiesta  šo likumu izstrādāt un pieņemt .. Nebūsim naivi , mūsu varneši brīvprātīgi neizvēlēsies samazināt savu varu un ietekmi sabiedrībā..  Te jārīkojas sabiedrībai ,un laiks rādīs ,kā tas būtu rezultatīvāk..
 Ja Jums ir sava domubiedru grupa vai zināmi citi labas gribas cilvēki ,kuri grib patiesi strādāt Latvijas tautas interešu vadīti, tad dariet viņiem zināmu šo aktuālo jautājumu. Nav šaubu , sabiedrības vairākums atbalstīs cilvēkus , kas praktiski nesīs šo ideju gaismā un sekmēs tautas spēka un varas atgūšanu Latvijā .
 

Komentāri (0)  |  2017-02-17 15:18  |  Skatīts: 8450x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ