slepenpolitika.1s.lv

 Latviski По русский In English

Latvijas varas darbības taktika.


Komentārs:

skats no malas* - 2017-02-17 16:28
es domaju ,ka tas sliktas zinas svetku laika tiesi visspecigak spej saskelt sabiedribu un rada ienaidu pret valsti un ,ja neesam vienoti, mus vieglak piemulkot.
kaut gan lv svetku nemaz nav tik maz,tacu esmu ari pamanijis ,ka sada informativa zombesana no varas puses notiek pastiprinati tiesi ap svetku laiku.  Senāk vai ne tik sen atpakaļ ,domāju , būsiet ievērojuši savdabīgu un Latvijas varai raksturīgu darbības stilu. 
Kad saeima, valdība atkal un atkal ir izdiskutējusi kādu sabiedrībai sasāpējušu jautājumu, tad tos sliktākos jaunumus vara ir pataupījusi un līdz šim ir uzdevusi medijiem izziņot valsts svētku priekšvakarā vai pat svētku laikā ..Tā ir bezkaunīga, nosodāma un provocējoša valsts varas rīcība, taču tā notiek gadu gadiem..  

 Maigi sakot, tas ir spļāviens sejā, tā ir atklāta ņirgāšanās par Latvijas iedzīvotajiem un par valsti ,kurā dzīvojam..  Varbūt liekas dīvaini ,kāpēc varas cilvēki apzināti/neapzināti rada spriedzi sabiedrībā un sevišķi tajos cilvēkos ,kam rūp Latvijas labklajībā un cilvēki tajā.. 

 Būtībā šī taktika ir vēŗsta uz pieņēmumu, ka svētku laikā cilvēki būs neuzmanīgāki, varbūt atslābuši, labāk noskaņoti , līdz ar to ne tik smagi uztvers "sliktas valsts varas ziņas" .. Un ,šķiet,varai ir pilnīgi nospļauties  par to , vai Latvijas svētki  Tev, Tavai ģimenei ir svētki vai nav ; kā jūties Tu un Tavi tuvinieki Latvijas svētku laikā. Praktiski tiek deldētas un iznīcinātas veselīga patriotisma rašanās jūtas ..  

 Kad tuvosies kādi nākamie valstij vai visā pasaulē nozīmīgi svētki, būsim uzmanīgi, valsts pamanīsies atkal un atkal "iedurt dunci tautas mugurā "..   Pat joku dienas 1.aprīlis un 30.aprīlis netiek taupīti , lai kaitinātu un šķeltu sabiedrību..
 Protams , arī nepatīkamas ziņas ir kādreiz japaziņo, taču noziedzīgā tendence to darīt īpaši svētku priekšvakarā ir valsts varas pretīga provokācija..

Kā Jums šķiet, kāpēc tā notiek, kāpēc vēl varnešiem ēŗtākais "slikto ziņu "laiks ir valsts svētku laiks ?!   Atstāšu šo jautājumu līdz galam neatbildētu ..
Komentāri (2)  |  2017-02-17 16:18  |  Skatīts: 11615x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
skats no malas* - 2017-02-17 16:28
es domaju ,ka tas sliktas zinas svetku laika tiesi visspecigak spej saskelt sabiedribu un rada ienaidu pret valsti un ,ja neesam vienoti, mus vieglak piemulkot.
kaut gan lv svetku nemaz nav tik maz,tacu esmu ari pamanijis ,ka sada informativa zombesana no varas puses notiek pastiprinati tiesi ap svetku laiku.

vara vienota zagšanā* - 2017-04-05 08:57
Latvijas vara ir viens vienots saskanīgo zemnieku nacionāls veidojums, kas izlaupa valsti , parazitē un okupē, iznīcina valsti no iekšpuses..

Saukājot sev nelojālos un visus tos ,kas atmasko viņu netaisnību par kremļa aģentiem, viņi paši slēpj savu okupanta dabu.. taču tā pa visiem galiem lien ārā.. mūsu varneši nevar noslēpt savu nelietību līdzīgi kā pielējies dzērājs savu neprātu un reibumu.. FUI VARAI !


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ