slepenpolitika.1s.lv

 Latviski По русский In English

Kas apdraud Latviju ?!


Ikviens, kas seko līdzi notikumiem Latvijā, pasaulē, būs pamanījis , ka mūsu mediji , ne bez valsts pasūtījuma, jau ilgstoši nodarbojas ar sabiedrības debilizāciju jeb psiholoģisko teroru dažādos veidos, viens no tiem ir nemitīga baidīšana ar Moskovijas politisko psihopātu jeb kremlinu varenību un spējām okupēt Latviju, Baltiju, teju puspasauli ļoti īsā laikā ..

 Nav nedēļas ,kad atkal un atkal neparādās kāds raksts par Putinu kā kaščeju bezsmertniju, viņa izcilību un viņa armijas lielo spēku.. Sabiedrība tiek turēta sasprindzinājuma un baiļu pavadā, proti tie, kas paraduši domāt nevis patstāvīgi, bet gan tā ,kā valsts pasūta medijiem , proti, caur valdības demagoģijas prizmu..

 Domāju ,nevienam nav noslēpums,ka ikviena valsts vara nodarbojas ar propogandu, tajā skaitā, Latvijas.
Bet  sakiet ,kādam nolūkam kalpo Latvijas iedzīvotāju pastāvīga turēšana bailēs no "varenā un bīstamā kaimiņa" ..  Vai tas kā vieno ,mobilizē sabiedrību gudrai pretdarbībai, ja gadījumā "x stunda" pietuvotos ? -nedomāju viss, sabiedrība tiek sistemātiski šķelta, tracināta, padarīta savā ziņā histēriska un nespējīga izsekot pasaulē un Latvijā notiekošo procesu loģiskai secībai..  Mūsu valdība apzināti tur tautu šādā "nokdaunā" , jo ar apdulušu tautu vieglāk strādāt un to apstrādāt arī jebkurā citā valstiski svarīgā jautājumā.

 Nav nekāds noslēpums ,ka Latvijas valdība cenšās panākt sabiedrības akceptu NATO projekta standartam , proti, aizsardzības budžetam atvēlēt 2% no IKP. Un mēs vareniem soļiem uz to ejam.  Un es nesaku ,ka nav pārdomāti darīts, ka Latvijas armija un sadarbība ar NATO tiek modernizēta un reformēta, bet gan satraucošs ir fakts ,ka Latvijas varas parstāvji grib panākt militāru drošību valstī, tajā pašā laikā pilnībā ignorējot sabiedrības sociālās aizsardzības un drošības nodrošinājumu.. 
 Ir jāsaprot un to uzsvēŗšu, ka nekad, nevienu tautu, tās zemi ilgtermiņa nevarēs pasargāt nedz NATO , nedz kāda cita starptautiska pasaules drošības armija, ja vietējās sabiedrības lojalitātes līmenis pastāvošai varai būs kritisks un mūsu Latvijā tas patiešam ir kritiski zems..  Mūsu gadījumā secinājums ir vienkāršs- Latvijas valdība visticamāk izpumpēs no nodokļu maksātāju maciņiem tos 2% no IKP aizsardzības budžetam ,taču kara gadījumā, ja , lai Dievs nedod, tāds būtu, valsts ietu bojā, jo pati tauta , tautas vairākums, negribētu aizstāvēt savu valsti. kuras vara ir atļāvusies gadu gadiem ignorēt tautas gribu un labklājības prasības..

 Un mazliet precīzāk pievērsīšos virsrakstam "Kas apdraud Latviju ?!" .. Vai Latviju apdraud Krievija ?- Vēsture, notikumi pasaulē,NATO utt., izņemot pašu Krieviju, apliecina, ka tās tas ir. Vai Krievijas valdībai var ticēt- drīzāk nē, nekā jā, taču to pašu var teikt arī par visu citu valstu valdībām un viņu godīgumu..   Ja patreiz Krievijas iebrukums Latvijā ir tikai varbūtība, tad , vai citi draudi Latvijai nepastāv ?- un kā vēl, mums to ir , līdz bezsamaņai..  Un , kā gan savādāk var saukt procesus valstī, kad baidot ar okupāciju jeb citas valsts iebrukumu mūsu zemē, paši mūsu "cienījamie" varneši ir atļāvusies okupēt ,izpārdot, izlaupīt mūsu valsti, radot situācijas, kuru dēļ liela daļa agrākās Latvijas sabiedrības ir bijusi spiesta izceļot uz citām zemēm un uz neatgriešanos.. Un , sakiet , vai pašmāju varas okupācijas spiediens ir mazinājies, vai vara ir kļuvusi lojālāka tautai? - nebūt nē, varas pašas radītā plaisa starp viņiem un pārējiem valsts iedzīvotājiem ir kļuvusi vēl bīstamāka Latvijai kā valstij kopumā..   Cilvēki Latvijā, padomājiet paši, kāpēc viņi,  mūsu varas cilvēki tik ļoti rūpējās par "ārējās drosības čaulu" mūsu valstij(Nato klātbūtne Latvijā utml.), bet vienlaicīgi atļaujas sadragāt sabiedrības iekšejo drošību un iznīcina tautas vienotību un ticību savai valstij kā savai "viena taisnība visiem" zemei?! - Ja viņiem patiesām rūpētu valsts drošība, tad viņi pieliktu visnopietnākās pūles Latvijas iedzīvotāju un valsts sociālās sistēmas uzlabošanai un tas ietu vienlīdz lielos tempos kopsolī ar budžeta pieaugumu armijas vajadzībām..Taču diemžēl un  arvien vairāk šķiet ,ka vairums varneši , kuri izmanto savu stāvokli , lai izlaupītu valsti, ka viņiem NATO kalpo kā aizsegs un garants, ka viņi arī turpmāk Latvijā varēs zagt un laupīt , tā sacīt, likuma ietvaros un veidot likumus, kuros apzināti iestrādāti būtiski trūkumi, kas pieļauj iespējas shēmot ,krāpties mūsu zemē un paverdzināt Latvijas iedzīvotājus..

p.s. Te būs kāds fragments no kādas sarakstes un dažas manis jau pieminētās domas gan atkārtosies, taču varbūt caur šo skatījumu var likt aizdomāties par kripatņu vairāk , kas  un kā notiek mūsu valstī un par to, kāds apdraudējums ir mūsu pašu varas cilvēki mūsu valstij un mūsu tautas un Latvijas drošībai.. Ja mēs tiekam biedēti ar Maskava , tad paskatīsimies uz savu valsti un politiskajiem procesiem tuvplanā un mazliet no malas..

Ministru kabineta komiteja neatbalsta NĪN atcelšanu vienīgajam mājoklim

Lūk, kaut vai šis piemērs vien spilgti raksturo ,cik ļoti varnešiem rūp Latvijas iedzīvotāju drošība.. Ja varas parazīti atļaujas okupēt pat mūsu mājokļus un no tā veidot budžetam pielikumu, tad par kādiem okupantiem vēl var būt runa ?- daudzu dzīves kvalitāte jau tagad ir kā pie okupantiem.. "Paldies" varai ! Šķeliet vēl sabiedrību un atņemiet tai pēdējo un Jūs redzēsiet , cik ļoti par Jums cīnīsies tauta, ja nāks pār Latviju kara nelaime.. Jūs pirmos novāks - jūs, varas parazīti.. visi nepaspēsiet aizmukt uz siltām zemēm un nauda, ko esat izlaupījuši Jūs nepasargās laikā , kad tai vairs nebūs nekāda vērtība..

Cilvēki ,es nezinu , vai esat iemācījusies domāt ar savu galvu, bet , cerībā , ka jā- aicinu, domājiet beidzot ar savu galvu un saprotiet paši, kāpēc Lv varneši regulāri, sistemātiski propogandē , bombardē Latvijas iedzīvotāju prātu ar varbūtību, ka Moskovijas urodi mūs okupēs.. Spriediet paši , ko mūsu valdība grib panākt.. ne jau mūsu tautas drošību , bet gan pieeju vel vairāk tautas, nodokļu maksātāju naudai, kuras plūsmu sabiedrība nekādi nevar izkontrolēt..

p.s. Ja varai patiešām rūp Latvijas iedzīvotāju drošība, tad vairāk lai viņi rūpējas par sabiedrības izkļūsanu no nabadzības , lai samazina savu algu un no tās kaut vai mazliet līdzsvaro nabago atalgojumu.. iegūstot reālu sabiedrības lojalitāti un sabiedrības vienotību, LATVIJAS TAUTA BŪS SPĒJĪGA PASTĀVĒT , AIZSARGĀT SEVI UN IZDZĪVOT JEBKĀDOS APSTĀKĻOS.. bez vienota sabiedrības vairākuma nekāds NATO mūs nespēs izvilkt no kara krīzēm , ja tādas nāktu.. Domājiet ar savu galvu un nebojājiet savu un citu veselību ar bezjēdzīgām bailēm no" kaimiņu pūķa baisuļa", kuram arī ir izdevīgas tautu bailes.. Ir jābūt piesardzīgiem, bet nav jādzīvo histēŗiskā baiļu , iedomu pasaulē ! Nolāpītais Putins nav Dievs , no kura būtu jābīstās..
Anonīms
 
Komentāri (1)  |  2017-04-04 10:52  |  Skatīts: 3298x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
es* - 2017-05-04 12:09
Krievija ir drauds visai pasaulei ir pārspīlets idiotisms iz tēmas par "kaščeju bezsmertniju" , ko propogandē NATO biznesa bīdītāji, nolūkā veicināt valstu militarizāciju un pasaules tautu aplaupīšanu.. Krievijas armija nav tik varena , ka to cenšas iegalvot tautu baidīšanā ieintersētie NATO projekta biznesmeņi. Tas,ka tur pie varas pilns ar bezatbildīgām Putin un Žirinovskveidīgām muldētavām, ir cits stāsts.. Mums , ja vajag bruņoties, tad tikai izgatavojot kodolarsenālu, kas "x stundā", ja tāda nāktu no Krievijas puses, noslaucītu no zemes kā minimums kremli vai jebkuru citu agresoru.. Taču šādu arsenālu mums neļautu iegūt.. KAPĒC?!- TĀPĒC ,ka mums tad būtu mazāk aktuāli pirkt visādu bruņojuma humpalas jeb lietoto bruņutehniku..un tas nav izdevīgi NATO biznesa projekta mahinatoriem..

Tas , kas patreiz un jau gadu gadiem apdraud Latviju ir tepat pie mums, cilveki iz mūsu vidus, neaizvietojamie saeimieši, valdībnieki, komisijnieki , viņu sunīši, pavēļu, rīkojumu pildītāji, kuri ar nesleptu korumpciju, cits cita noziegumu piesegšanu un cits cita bīdīšanu paverdzina valsti un tautu.. VIŅI IR LATVIJAS IENAIDNIEKI, CILVEKU PAVERDZINĀTĀJI UN OKUPANTI NR.1.. VIŅI APDRAUD LATVIJU VISVAIRĀK, VIŅI IR SPĒKS, KAS SPĒJUŠI 4daļu Latvijas izsūtīt no valsts it kā bez kara, bet tas arvien turpinās.. viņi mākslīgi paaugstina sev algu un dzīvo taukos, bet tautu apzināti tur nabadzībā, lai tauta neatgūtu savu varu.. utt.. Mūs apdraud viņi , pirmkart ,Latvijas politiskā mafija, varas parazīti un tikai pēc tam kremlini utml. bezprāši..


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ