slepenpolitika.1s.lv

 Latviski По русский In English

Augstākā pilotāža darba imitācijā- kam tas ir izdevīgi ?!


Komentārs:

Mareks ,piebilde:* - 2017-05-16 13:37
Apskatot Latvijas populārākos ziņu portālus , var pamanīt , ka arvien vairāk parādās loģiska tendence " nebalsot par varas vergturiem," tā patiešām ir apsveicama attieksme.. KĀPĒC GAN ATKAL UN ATKAL KĀPT UZ TĀ PAŠA VECĀ GRĀBEKĻA, ja jau vienmēr līdz šim esam vadošo partiju piečakarēti ?

Savu tuvinieku ,savu bērnu un labākas Latvijas nākotnes vārdā:BEIDZOT DOSIM IESPĒJU CITIEM PIERĀDĪT SEVI LATVIJAS LABĀ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AICINU Latvijas iedzīvotājus nebalsot par zzs, nebalsot par saskaņu, nebalsot par vienotību, nedz arī par nacionāļiem un vēl dažam viņu pašu smadzeņskalotāju filiālpartijām tikai tāpēc vien , ka viņi ir daudz, viņi ir bijuši ilgi pie varas un viņiem ir daudz naudas, par ko nopirkt , uzpirkt varu, tiesu sistēmu un visu citu Latvijā !!! -.turklāt viņi gan ,faktiski, ir nevis vergturi, bet vergu uzraugi.. Par to ,kādi ir vairumam no šo uzraugu pienākumiem ,par to jau stāstīts šajā rakstā..Sakiet, kas notiek Latvijā ? Vai tā ir sakritība jeb tomēr apzināta valsti degradējošas sistēmas taktika, proti, kad cilvēks vēršas pie valsts institūcijām un ziņo par nejēdzībām tajās ,tad parasti notiek atrunāšanās , problēmas netiek risinātas un novērstas, tās tiek TIKAI un labākajā gadījumā "pieņemtas izskatīšanā, izskatītas ",  vai arī noliktas "iesniegumu izskatīšanas rindā "..

 Kā Jums šķiet ?- Vai tas nav apsurds mūsu valstī- mums ir "pilna pakaļa" , pārpilnība ar valsts institūciju darboņiem, kur galvenais pienākums ir "pieņemt, izskatīt informāciju, to pāradresēt citiem", "izvēŗtēt pārkāpumus ,to smagumu"- ar prātošanu vien aprobežojoties, un tie ir galvenie pienākumi, apvienojumā ar teicamām prasmēm atrakstīties no tiem, kas pieprasa netaisnības novēršanu , likvidēšanu?? Kāpēc izcilas spējas komunicēt ar sabiedrību valsts pārvaldē tiek augstāk vērtētas, nekā nopietni centieni risināt problēmas ? Varbūt viņiem tieši ir "valsts korumpantokupantu"pasūtījuma pienākumi uzturēt valstī bardaku, haosu, jo "kara apstākļos" taču ir vienkāršāk nekontrolēti shēmot un zagt ?!

Kā tas nākas, ka ierēdņi , ar ļoti retiem izņemumiem, problēmas nerisina, bet nodarbojas ar to analīzi, izpēti un komentēšanu un ar to arī aprobežojas, tādējādi padarot savu darbu par  bezjēdzīgu valsts resursu notralināšanu(par ko saņem algu) un vēl ar saviem secinājumiem parāda, ka problēmas, kuras jūs redzat , tikai izskatās pēc tādām.. viss esot likuma robežās.

 Sakiet ,kā tas var būt, ka mums Latvijā , valsts sistēmā ir milzīgs kvantums visādu analītiķu, , vērtētāju, komentētāju jeb preses pārstāvju, padomnieku, asistentu utt., taču nejēdzības valstī aug augumā ?!

 Zinu, ne mazums sabiedrībā aktīvi cilvēki ir vērsušies ar saviem iesniegumiem , priekšlikumiem, ziņojumiem par valsts resursu izšķērdību(piem.saeimas autoparks) un korupciju un citām nelietībam,  bet atbildes vietā ir saņēmuši nepārprotamu atrakstīšanās attieksmi , kas faktiski piesedz, notušē valsts pārvaldes noziegumus.. Esmu personīgi ar to saskāries vairākkārt un ne pie vienas valdības nav savādāk, respektīvi sen iedibināta sistēma funkcionē.
 
  Valsts ierēdniecības darboņi vnk. ir kļuvuši rūdīti atrakstīšanās speciālisti.. Viņi prot "pieņemt informāciju zināšanai " , " nodot informāciju tālāk ", "izskatīt to pēc būtības  un nozieguma saturu neatklāt ", viņi prot visu , lai tikai noslēptu faktus un patiesību un kavētu netaisnības celšanu gaismā.. Un , ja tomēr izdodās , ko pacelt sabiedrībai atklātībā, tad nākamjā posmā arī izmeklēšanas procesa traucētāju viņiem netrūkst un "likuma caurumu izstrādātāji un to pētnieki" viņiem arī draugos.. Tiesās, nav noslēpums, viņiem arī ir savi "misionāri".. jeb ielikteņi ,kas ar "nagiem un ragiem" neatkāpsies no saimnieku uzstādījumiem savas algas dēļ.. "Gods pār varu" , " viena taisnība visiem" utml. ir tikai lēti saukļi labticīgu un pamuļķu cilvēku mierināšanai un pavadā turēšanai..

 
 Augstākā pilotāža darba imitācijā- vienmēr līdz galam neaizpildīta un brīva vakance Latvijas valsts varas sistēmā, turklāt labi apmaksātā.. Kam tas ir izdevīgi?!?-  spriediet paši, atbildes nav tālu jāmeklē..


Komentāri (1)  |  2017-05-16 11:49  |  Skatīts: 8287x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Mareks ,piebilde:* - 2017-05-16 13:37
Apskatot Latvijas populārākos ziņu portālus , var pamanīt , ka arvien vairāk parādās loģiska tendence " nebalsot par varas vergturiem," tā patiešām ir apsveicama attieksme.. KĀPĒC GAN ATKAL UN ATKAL KĀPT UZ TĀ PAŠA VECĀ GRĀBEKĻA, ja jau vienmēr līdz šim esam vadošo partiju piečakarēti ?

Savu tuvinieku ,savu bērnu un labākas Latvijas nākotnes vārdā:BEIDZOT DOSIM IESPĒJU CITIEM PIERĀDĪT SEVI LATVIJAS LABĀ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! AICINU Latvijas iedzīvotājus nebalsot par zzs, nebalsot par saskaņu, nebalsot par vienotību, nedz arī par nacionāļiem un vēl dažam viņu pašu smadzeņskalotāju filiālpartijām tikai tāpēc vien , ka viņi ir daudz, viņi ir bijuši ilgi pie varas un viņiem ir daudz naudas, par ko nopirkt , uzpirkt varu, tiesu sistēmu un visu citu Latvijā !!! -.turklāt viņi gan ,faktiski, ir nevis vergturi, bet vergu uzraugi.. Par to ,kādi ir vairumam no šo uzraugu pienākumiem ,par to jau stāstīts šajā rakstā..


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ