slepenpolitika.1s.lv

 Latviski По русский In English

Aicinājums pirms pašvaldību vēlēšanām..


Komentārs:

Jolanta* - 2017-05-30 11:35
Saistībā ar vēlēšanām - http://parkobalsot.lv/


  Tautieši, Latvijas iedzīvotāji ,pietiek kāpt atkal un atkal uz grābekļa.. būšu tiešs un mazliet skarbs, ceru, ka Jums beidzot ir līdz vēmienam pieriebušies šie vēlēšanu laika tukšo solījumu daiļdirsēji jeb muldētāji no visām lielajām vadošajām partijām, kuri pirms vēlēšanu laikā sevi parāda ka tautas kalpus, pat labākus par Dieva enģeļiem, bet kad tiek pie varas, tad viņu moto un himna ir " viena taisnība mums, cita pārējiem"- atcerēsimies, VIŅI VISI IR VIENA PARTIJA - spriedīsim nevis pēc saukļiem, lozungiem un nevis pēc pretrunīgās, atšķīrīgās idioloģijas un partiju programmām; SPRIEDĪSIM PĒC VIŅU DARBIEM LATVIJAS IEDZĪVOTĀJU LABĀ !!!- VIŅI VISI PIEDALĀS VALSTS VARAS UN EKONOMIKAS LIETOŠANĀ PAŠLABUMAM ! Teātri viņi spēlēt prot, kad demonstratīvi jātēlo starppartiju strīdus tautas un mediju priekšā, bet , kad jāaplaupa tautu un jāiztukšo valsts budžetu, tad viņi ir tik vienoti, tik saskanīgi kā viena noziedzīga banda.. Sabiedrībā viņi savstarpēji strīdās ,bet ikdienā partijas ar pilnīgi atšķirīgām idioloģijām "čupojas" un biedrojas, cits citu stutē, bīda, atbalsta un piesedz..AICINU NEBALSOT PAR NOZIEDZĪGO,KORUPTĪVO SHĒMOTĀJU UN ROTĒŠANAS SISTĒMU PIESEDZOŠAJĀM PARTIJĀM- izdzēsiet no sava prātā parazītus no "VIENOTĀS NACIONĀLĀS SASKAŅAS ZILZAĻO ZEMNIEKAPLAUPĪTĀJU PARTIJAS" !!!! -aizmirstiet viņus gluži tāpat ,kā viņi par Jums praktiski nedomā..

Meklējiet jaunus spēkus, jaunus cilvēkus, DODIET IESPĒJU TIKAI TĀDIEM ,kuriem nav bijusi nekāda sadarbība ar šiem mūsu Latvijas tautai naidīgajiem spēkiem !!! VIŅI IR VECO KOMUNISTU,KAPITĀLISTU UN LIBERĀĻU, RELIĢIJMAHINATORU POLITMAFIJAS APVIENOJUMS VIENĀ SISTĒMĀ !


 Neaizmirsīsim, ka partijas, kuras patreiz ir pie varas ir Ivara Godmaņa un Valda Dombrovska Latviju iznīcinošās politikas turpinātāji, pašlabuma meklētāji, kuri nozaguši tautas varu savā zemē un bradājuši kājām Latvijas satversmi.. Balsojot par viņām, Jūs balsojat par organizācijām, kuras visu , gandrīz visu ir nopirkuši, uzpirkuši šeit ,Latvijā; balsojot par tādiem,  Jūs tiksiet viņu labo solījumu apdullināti un aplaupīti vēl vairāk gan īstermiņā, gan ilgtermiņā, viņu bagātība augs augumā, kamēr tautas vairākums, kas vēl paliks cīnīties savā zemē kļūs arvien trūcīgāki, neaizsargātāki  un vieglāk manipulejami , pakļaujami no varas puses..    

  Es netērēšu vairāk laika , lai atgādinātu to , kas jau tā vairumam no mums labi zināms.. Spriedīsim paši, domāsim ar savu galvu patstāvīgi un mācīsimies galu galā no savas arī ne tik senās vēstures, vecās kļūdas neatkārtot un nelaidīsim pie varas tos ,kuru savtīgās valdīšanas dēļ, Latvija gadu no gada ir arvien bezcerīgāk izputināta , izpārdota ,nolaista un visādi novājināta..

  Lai Dievs svētī Latviju ar brīvību no pašmāju un svešzemju politiskajiem korumpantokupantiem un lai tauta rod jaunus spēkus un neuzpērkamus(tādi ir!!!) cilvēkus nopietnām pārmaiņām Latvijas cilvēku ,ģimeņu, iedzīvotāju labā !
Komentāri (2)  |  2017-05-19 00:40  |  Skatīts: 12545x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
Jolanta* - 2017-05-30 11:35
Saistībā ar vēlēšanām - http://parkobalsot.lv/

ideja* - 2017-06-04 00:19
Man liekas , ka pienācis laiks ieviest balsošanu pa vecuma grupām, piem. 18-35.g; 36-53.g; 54-71.g; 72-xx vecumam, tad arī kļūtu skaidrs, kuras ir tās balsotāju vecuma grupas , kuras regulāri Latviju nodod noziedznieku rokās.. nav šaubu ,ka liela un izšķirošā nozīme ir tieši vecākā gājuma cilvēkiem..

Pirmā balsotāju grupa- nobalso apm.: 15-25% no visiem; otrā :24-39%; trešā: 40-60; ceturtā : 35-55%

Paredzams, ka tā kā Lv arī turpmāk dominēs pensijas vecumu cilvēki , tad būs ļoti grūti , pat gandrīz neiespējami izrauties no šīs nolemtības, ka atkal un atkal tiek pie varas tie paši deģenerāti ,shēmotāji un zagļi..

un vēl sen ir laiks pienācis balsot nevis par partijām, bet par konkrētiem cilvēkiem un tikai !!!


- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ