slepenpolitika.1s.lv

 Latviski По русский In English

Pēdējie notikumi, kas satricināja Latviju. Skarbā pieredze un mācība..


Vēl pavisam nesen šī gada 18.06. Latviju satricināja ugunsgrēks Jūrmalā, Slokā , nelegālajā atkritumu glabātuvē un tagad arī nelaimīgā 5.g. vecā puisīša Ivana skarbais liketnis(kurš pazuda 1.jūlijā un 11.jūlijā tika atrasts bez dzīvības pazīmēm).. un par nožēlu pieminēšanas vērts ir fakts, ka izšķirošajos un savas dzīves pēdējos mirkļos mazais puisēns saskārās ar  totālu cilvēku vienaldzību..

 Šie notikumi atklāj ļoti satraucošas tendences Latvijā..  

 Laikā, kad mūsu armija tiek bruņota un modernizēta pēc augstākajiem pasaules standartiem, mūsu pašu iedzīvotāju veselība un dzīvība valsts iekšienē tiek sistemātiski apdraudēta un "x" stundām neesam gatavi..

 Ugunsgrēka gadījums skaidri parādīja, ka VVD un Jūrmalas pašvaldībā(partijas" ZZS" un "Saskaņa" ) strādā cilvēki ,kas piesedz  nelegālā atkrituma biznesa procesus valstī.. Viņu ieinteresētība ir nenoliedzama un pierādāma, pat , ja tā ir "tikai" bezdarbība, atstājot procesus pašplūsmā ,ļaujot Latvijas zemi pārvērst par svešzemju bīstamo atkritumu glabātuvi..
 Ugunsgrēka laiks atklāja arī katastrofālu attieksmi no atbildīgo institūciju puses- tuvākās apkārtnes vietējā sabiedrība netika evakuēta vai aicināta, kam tas iespējams, pašu spēkiem atstāt apdraudēto teritoriju..
  Par to, vai ugunsdzēsēji bija nodrosināti pret ķīmiskā piesārņojuma apdraudējumu ugunsgrēka dzēšanas laikā, neņemos spriest, bet ir bažas , ka tāds ekipējums netika izmantots , jo tāda viņiem nav.. un par ne pie pilna prāta esošajiem, kas tur klātienē to visu fotografēja, filmēja(viņu bija daudz)- par tiem nemaz nerunāšu.. 

  Cik sazinājos ar vides dienesta speciālistiem un radiācijas mērījumu dienestu, tad viņu atzinums bija nepārliecinošs- vieni sacīja, ka gaisa kvalitāte ir normas robežās,; jautāju mērierīces nosaukumu,ko izmantoja pārbaudes veikšanai, to viņi nedrīkstēja izpaust ,savukārt, ūdens un augsnes piesārņojuma rādījumi tiks noteikti. Tiks pat izmantota ārzemju attiecīgo institūciju palīdzība.. Labs laiks jau pagājis, bet klusums un cilvēki it kā nomierinājušies.. Pastāv bažas, ka pie mums nekādus nopietnus mērījumus neveic un neveica, vienīgi aizpilda papīrus, lai apklusinātu sabiedrības centienus noskaidrot patiesību un faktisko situāciju.. Un tikai laiks rādīs ,kādu ietekmi notikušais ir atstājis uz vidi un cilvēku veselību.

 Turklāt ir kļuvis pavisam skaidrs ,kāpēc gadu gadiem politiskās partijas Latvijā realizē "vietējo iedzīvotāju izsūtīšanas politiku"- Latvija ir vajadzīga kā ES bīstamo atkritumu mistkaste; te cilvēkus gan vajag, bet jo mazāk , jo labāk ...

 Tātad šajā gadījumā vēl nekas nav beidzies; sekas ir nenovērtētas un mācība nav gūta; viss var turpināties pa vecam..


Ivana Berladena stāsts. Mans redzējums ,novērojumi, atziņas un secinājumi :

Kopš pirmā ziņojuma par Ivana pazušanu aktīvi sekoju līdz notikumu attīstībai , kā jau to darīja vairums Latvijas iedzīvotāji. Cilvēki, kam ir mazi bērni .domāju , vissāpīgāk uztvēra šo notikumu. Es daudz domāju par to ,kā gan tik nelaimīgi varēja sakrist apstākļi, ka Ivans savas dzīves izšķirošajos mirkļos saskārās ar pilnīgu , dēmonisku vienaldzību no pieaugušo puses..Tik daudzi pagāja viņam garām- visi, pilnīgi visi bez izņēmuma.. :((  Tā ir vārdos neizsakāmā traģēdija un jo īpaši tāpēc, ka sabiedrība atļāvās būt akla pret pašu mazāko, neaizsargātāko -pret bērnu..Pat kādu vietējo sieviešu stāstījums , ka esot dzirdējušas nezināmu bērnu saucam mammu un pat noteikušas valodas akcentu, ka tas ir krievu valodā-viņas noteikti nebija tālu no zudušā zēna.. Bet viņas klusēja.. KĀPĒC?!- Viņas arī nemeklēja glābēju palīdzību, lai pavēstītu bērna aptuvenās koordinātes..  

 Jau no paša sākuma bija nokavēts milzumdaudz laika- diemžēl māte ar milzīgu laika nobīdi paziņoja par dēla pazušanu un tad vēl haotiskie meklējumu pirmsākumi, maldinošās koordinātes un no tām izrietošie bezjēdzīgie meklējumi; novēlotās videoierakstu pārbaudes.. viss nāca liktenīgi par vēlu.. 
 VISU CIEŅU GLĀBĒJIEM, LABAS GRIBAS CILVĒKIEM, POLICIJAI , ARMIJAI  UTT.,KAS KLĀTIENĒ IZMISĪGI PŪLEJĀS ATRAST PUISĪTI DZĪVU UN VESELU ! DIEMŽĒL NEIZDEVĀS.. TIKA NOKAVĒTS LAIKS..

 LAI DIEVS DOD BĒRNIŅAM TO , KO VIŅA VECĀKI UN MĒS , PĀRĒJĀ SABIEDRĪBA NESPĒJĀM VIŅAM SNIEGT ! 

 P.S.: SKARBĀ MACĪBA: šis gadījums parādīja, ka nereti videokamerās fiksētie dati ir noteicošie pareizu vai aptuvenu meklējamā koordināšu vai virzības noteikšanai.. Cik esmu informēts, tad policija ieguva milzīgu apjomu video ierakstu pārbaudāmās informācijas un , ja to pētīja pieļauju 20 ,varbūt 30.speciālisti , tad ar to ir stipri par maz, jo sevišķi ņemot vēra faktu, ka daudz laika jau bija nokavēts..  

 Latvijā ir ļoti daudz cilvēku ,kas prot strādāt ar video dokumentiem un šādos brīžos ir vajadzīgs iedarbināt sadarbības tīklu(to iedarbināt ir augstākstāvošās policijas vadības kompetencē ), kur  šādās "x" stundās videomateriālus varētu izskatīt un pārskatīt k-vai 1000cilvēku un apm. 1h laikā(arī uzticami brīvpratīgie tur var un vajadzētu iesaistīties) , nekā to darītu 30cilvēki 2-3.diennaktis..  LAIKS UN PRECIZITĀTE IZŠĶIR VISU !  JO ĀTRĀK SPĒJAM NOTEIKT APTUVENĀS MEKLĒJAMO PERSONU KOORDINĀTES, JO PRECĪZĀK VAR ORGANIZĒT UN VADĪT BRĪVPRATĪGO U.C. MEKLĒTĀJU DARBU.. BEZ KOORDINATĒM IR TIKAI VARBŪTĪBAS, MINĒJUMI , SPEKULĀCIJAS, HAOSS UN BEZJĒDZĪGA CILVĒKRESURSU IZMANTOŠANA..
 

Komentāri (0)  |  2017-07-13 17:05  |  Skatīts: 5848x         Ieteikt draugiem       TweetMe   
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ